Umělecký tisk, 60 x 90 cm, signováno autorsky v desce vlevo dole, rámováno v dobovém rámu s prvky ART DECCO. Výrazný barevný kolorit významného slovenského umělce vždy překvapuje vysokou malířskou úrovní a preciozitou vlastního provedení. Mimořádná nabídka!
O. autorovi: Mallý Gustav (1879 - 1952) – narozen 21. 5. 1879 ve Vídni. Zemřel 3. 8. 1952 v Bratislavě. V roce 1889 se s rodiči přestěhoval do Skalice. V letech 1894 - 1896 soukromě studoval u malíře K. Záhorského, v letech 1896 - 1898 na Uměleckoprůmyslové škole v Praze (prof. E. Liška) a v letech 1898 - 1900 na Královské akademii výtvarných umění v Drážďanech (prof. L. Pohle). Po předčasném odchodu ze školy absolvoval pobyt v USA (Pittsburg, New York). Po návratu žil a působil na Slovensku. Spolu s J. Augustem, E. Pacovským a T. Andraškovičom se organizačně podílel na založení a formování Grupy uhersko-slovenských malířů (1903). Byl zakládajícím členem Spolku Slovenských umělců a Umělecké besedy slovenské. Žil v Malém Trnu, v Pezinku a v roce 1911 se usadil v Bratislavě, kde více než tři desetiletí působil jako výtvarný pedagog: v letech 1911 - 1915 a 1918 - 1932 vedl soukromou malířskou školu, kde začínali malovat mnozí přední výtvarníci, v letech 1941 - 1944 učil na Oddělení kreslení a malování České vysoké školy technické a v letech 1946 - 1949 na Pedagogické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě.