Malý - Obdivovatelka umění

Akvarel, 23x17 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Malý
11252. Obdivovatelka umění
Dražba ukončena:14.06.2017 22:06:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:400 Kč