Manga - Portrét ženy

Olej na plátně. 80x60 cm. Signováno vpravo dole Ngandu Manga. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Manga
41113. Portrét ženy
Dražba ukončena:27.02.2020 21:17:06
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč