Manga - Portréty

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Manga. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Manga
40003. Portréty
Dražba ukončena:30.01.2020 19:27:20
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč