Manuel Robbe - Koupající se ženy

Lept s akvatintou, 30x55 cm, signováno vpravo dole Manuel Robbe. Volný list.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu poškozen.

o autorovi: 1872 - 1936
Francouzský malíř a rytec.

Manuel Robbe
34463. Koupající se ženy
Dražba ukončena:18.09.2019 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč