Maran, Haise, Naumann

41625. Soubor 3 pragensií a Český Krumlov

popis: Různé grafické techniky, od 19x15 cm do 30x24 cm. Všechny signovány. 3x rám sklo, 1x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 11.03.2020 21:53:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 05.03.2020 7:47:47 2467