Marchand Claude - Zátiší s pohárem a květinou

Olej na překližce, 70x90 cm. Signováno vlevo dole Claude Marchand. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

54891. Zátiší s pohárem a květinou
Dražba ukončena:28.01.2021 20:51:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč