Fotografie, 23x28 cm. Nesignováno. Rám, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen. Fotografie posunuta.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč