Marie Chodounská - Domy u moře

Olej na plátně, 52x70 cm. Signováno vpravo dole Chodounská Marie. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1871-1922
Narodila se v Bílých Poličanech. Studovala u malíře Liebschera a krajinomalbu u prof. Engelmüllera. Malovala nejraději krajiny z Alp, Beskyd, Šumavy a také pražské motivy.

Marie Chodounská
45421. Domy u moře
Dražba ukončena:28.05.2020 21:12:04
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč