Marie Hlobilová - Mrkvičková - Boka Kotorská

Kombinovaná technika, 28x39 cm. Signováno vlevo dole M.M. Hlobilová. Paspartováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1903-1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

307456. Boka Kotorská
Dražba ukončena:31.01.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo