Olej na kartonu, 31x40 cm. Signováno vlevo dole M. Jančová 2002. Rámováno.
o autorovi: 1927
Malířka a grafička. Studovala na VŠUP v Praze u prof. Emila Filly a Karla Svolinského. Vystavovala mimo jiné na velké výstavě v Galerii D s názvem - Žákyně Emila Filly. Zastoupena v mnoha státních a soukromých sbírkách.