Marie Jančová - Zátiší s hruškami

Olej na kartonu, 31x40 cm. Signováno vlevo dole M. Jančová 2002. Rámováno.

o autorovi: 1927
Malířka a grafička. Studovala na VŠUP v Praze u prof. Emila Filly a Karla Svolinského. Vystavovala mimo jiné na velké výstavě v Galerii D s názvem - Žákyně Emila Filly. Zastoupena v mnoha státních a soukromých sbírkách.

Marie Jančová
51939. Zátiší s hruškami
Dražba ukončena:29.10.2020 21:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč