Marie Martínková - Tomašovská

35074. Dívka se džbánkem

popis: Olej na kartonu, 32x27 cm. Signováno vpravo dole M. Martínková. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Narodila se v Lochenici u Hradce Králové roku 1886.
Studovala pražskou UMPRUM u prof. Schikanedra, poté AVU v Mnichově a Paříži u prof. Dědiny. Ve své tvorbě se věnovala protrétům, žánrovým tématům a zátiším.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

dražba ukončena: 25.09.2019 19:53:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 20 000 Kč