Marie Martínková - Tomašovská - Dívka se džbánkem

Olej na kartonu, 32x27 cm. Signováno vpravo dole M. Martínková. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Narodila se v Lochenici u Hradce Králové roku 1886. Studovala pražskou UMPRUM u prof. Schikanedera, poté AVU v Mnichově a v Paříži u prof. Dědiny. Ve své tvorbě se věnovala portrétům, žánrovým tématům a zátiším.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

35074. Dívka se džbánkem
Dražba ukončena:25.09.2019 19:53:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:20 000 Kč