Pastel, 99x72 cm. Signováno vlevo nahoře Marie Ullmann. Nerámováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
Pozn.: V krajích poškozeno.
o autorovi: 1839 Narodila se v Mníšku pod Brdy. Ve své tvorbě se věnovala figurálním motivům a potrétům.