Markéta Jírová

45877. Abstraktní kompozice

popis: Kombinovaná technika, 19x13 cm. Signováno vlevo dole Jírová 95. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 16 dnů, 5 hodin

konec dražby: 10.06.2020 19:17:00

vyvolávací cena: 600 Kč

Předmět ještě nebyl dražen