Markéta Šimonová

306413. Květy

popis: Olej na plátně, 70x50 cm. Monogramováno vpravo dole M.Š. 20. Nerámováno.

dražba ukončena: 20.10.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 20.10.2020 19:55:29 3669
500 Kč 12.10.2020 18:29:10 411