Markéta Wallenfels - Zimní krajina

Akryl na sololitu, 68x95 cm. Signováno vpravo dole M. Wallenfels. Rámováno.

o autorovi: 1944
Narodila se v Brně. Umělecké vzdělání získávala v nejrůznějších kurzech. Profesně se věnovala propagační grafice. Po odchodu do Prahy pod mentorským vedením svého manžela akad. malíře Dominika Wallenfels začala tvořit na volné noze. Od r. 1969 žije a tvoří v německém Regensburgu. V Německu úspěšně uspořádala několik autorských výstav.

Markéta Wallenfels
51627. Zimní krajina
Dražba ukončena:28.10.2020 20:15:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč