Martha Raphael - Váza s květinami

Akvarel, 55x61 cm. Signováno vpravo dole Raphael. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

29762. Váza s květinami
Dražba ukončena:28.03.2019 18:57:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč