Litografie, 14x15 cm a 14x12 cm. Oba signovány vpravo dole Martin Salajka 2020. Volné listy.
o autorovi: 1981
Malíř. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti užitou malbu, dále na Fakultě výtvarných umění v Brně malbu u doc. P. Veselého a na AVU v Praze malbu u doc. M. Rittsteina. Hojně vystavoval na kolektivních i samostatných výstavách. V r. 2004 obdržel cenu Arskompakt.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.