Martin Trojna - Torzo v županu

Olej na kartonu, 104x68 cm. Signováno M. Trojna 19. Nerámováno.

o autorovi: Malíř, ilustrátor. Žije a pracuje v Rokytnici v Orlických horách.

37882. Torzo v županu
Dražba ukončena:27.11.2019 19:37:16
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč