Maryša Neubertová

35420. Měsíčky

popis: Olej na kartonu, 48x63 cm. Signováno vpravo dole M. Neubertová. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1976

dražba ukončena: 26.09.2019 21:47:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 26.09.2019 21:33:00 334