Maryša Neubertová - Pohled na vesnici

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole M. Neubertová. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1899 - 1976

51699. Pohled na vesnici
Dražba ukončena:28.10.2020 21:16:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč