Maryša Neubertová

51699. Pohled na vesnici

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole M. Neubertová. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1899 - 1976

dražba ukončena: 28.10.2020 21:16:03

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč