Václav Mašek

1775. Snopy u rybníka

popis: Akvarel, 29x39 cm, signováno vlevo dole Mašek, rám, pasparta, zaskleno.

1893, Buštěhrad - 1973, Praha
Žák UMPRUM v Praze (1910-1913), poté student AVU (1913-1914). Výrazný vliv na jeho tvorbu měl kubismus. Mistrně ovládal rytinu, litografii i dřevoryt. Studijně pobýval v Paříži.
Zúčastnil se mnoha zahraničních výstav (Paříž, Lyon, Chicago...).

dražba ukončena: 28.01.2015 19:23:00

vyvolávací cena: 300 Kč

vydraženo za: 300 Kč

300 Kč 12.01.2015 18:04:25 604