Mašek - Stromy u cesty

Kombinovaná technika, 46x63 cm, signováno vpravo dole Mašek, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

4832. Stromy u cesty
Dražba ukončena:26.05.2016 19:30:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.05.2016 19:23:57 292