Max Frey

56022. Wolken

popis: Olej na dřevěné desce, 70x70 cm. Signováno vpravo dole Max Frey. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1874 - 1944
Německý malíř.

dražba ukončena: 24.02.2021 19:29:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč