Max Ostrý

25422. Kameničky u Hlinska

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Ostrý Max. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Tvořil v první polovině 20. století.

dražba ukončena: 29.11.2018 22:42:45

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč