Max Ostrý - Zimní potok

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Ostrý Max. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Tvořil v první polovině 20. století.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 500 Kč

20160. Zimní potok
Dražba ukončena:30.05.2018 19:16:39
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč