Max Schulze - Mladý čtenář

Kombinovaná technika, 52x42 cm. Signováno v knize Max Schulze 1860. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Max Schulze
24900. Mladý čtenář
Dražba ukončena:28.11.2018 18:55:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 800 Kč