Max Slevogt - Žena na bárce

Grafický list, 21x26 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1868 - 1932
Německý impresionistický malíř, grafik a výtvarník.

Max Slevogt
47120. Žena na bárce
Dražba ukončena:15.07.2020 23:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo