Mendelssohn - Dozička

Mosaz, výška 7 cm. Značeno Mendelssohn 1922.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Mendelssohn
55407. Dozička
Dražba ukončena:03.03.2021 19:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč