Mendelssohn

55407. Dozička

popis: Mosaz, výška 7 cm. Značeno Mendelssohn 1922.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 41 dnů, 12 hodin

konec dražby: 03.03.2021 19:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 12.01.2021 23:51:37 4686