Meon Smells

47228. Super dealer

popis: Kombinovaná technika, 30x30 cm. Nesignováno. Nerámováno.

zbývá: 25 dnů, 7 hodin

konec dražby: 29.07.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 30.06.2020 4:19:29 1918