Měřička - Hráči karet

Olej na plátně, 70x83 cm. Signováno vpravo nahoře Jan Měřička 76. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Měřička
58444. Hráči karet
Dražba ukončena:28.04.2021 19:48:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč