Michael Mayr - Dívka u jezera

Olej na plátně, 56x68 cm. Signováno dole uprostřed M. Mayr 1847. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Michael Mayr
48692. Dívka u jezera
Dražba ukončena:27.08.2020 20:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč