Kombinovaná technika, 58x71 cm. Signováno dole uprostřed Reiniš 91. Nerámováno.
o autorovi: 1961 Narodil se ve Varnsdorfu. Studoval AVU v Praze u prof. Oplta. Ve své tvorbě se věnuje reklamě a Airbrushi.