Michal Reiniš - Z dětství

Kombinovaná technika, 58x71 cm. Signováno dole uprostřed Reiniš 91. Nerámováno.

o autorovi: 1961
Narodil se ve Varnsdorfu. Studoval AVU v Praze u prof. Oplta. Ve své tvorbě se věnuje reklamě a Airbrushi.

Michal Reiniš
48645. Z dětství
Dražba ukončena:27.08.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč