Mihály von Munkaczy - Rozloučení před popravou

Dobová barevná litografie, 37x53 cm. Signováno vlevo dole v tisku Mihály von Munkaczy. Paspartováno.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

Mihály von Munkaczy
46968. Rozloučení před popravou
Dražba ukončena:15.07.2020 20:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč