Mikoláš Axmann - Kaktusy II

Olej na plátně, 100x100 cm. Signováno vpravo dole M. Ax 84. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Mikoláš Axmann
22604. Kaktusy II
Dražba ukončena:27.09.2018 18:44:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:41 000 Kč