Kresba, 20x30 cm. Signováno vpravo dole Galanda. Rám, sklo.
Pozn.: Rám i papír poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc..
o autorovi: 1895 - 1938
Slovenský malíř, významný průkopník a propagátor moderního umění na Slovensku, studoval v Praze na UMPRUM a AVU.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 300 000 Kč