Míla Doležalová - Rododendron

Olej na plátně, 70x70 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu autorský štítek Doležalová M.

Míla Doležalová
25151. Rododendron
Dražba ukončena:29.11.2018 18:03:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:5 500 Kč