Milada Nejedlá - Čertovka

Olej na kartonu, 39x50 cm. Signováno vlevo dole M. Nejedlá. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

38081. Čertovka
Dražba ukončena:27.11.2019 23:04:59
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč