Olej na sololitu, 70x60 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Stav: Nerámováno.
o autorovi: Narodila se v Českém Krumlově v roce 1954.
Její tvorba je inspirována a ovlivněna tvorbou jejího životního partnera Antonína Kroči. Je představitelkou současného českého expresionismu.