Milada Poliánová - V myšlenkách

Olej na sololitu, 80x60 cm. Nesignováno. Nerámováno.

o autorovi: Narodila se v Českém Krumlově v roce 1954.
Její tvorba je inspirována a ovlivněna tvorbou jejího životního partnera Antonína Kroči. Je představitelkou současného českého expresionismu.

45345. V myšlenkách
Dražba ukončena:28.05.2020 19:52:00
Vyvolávací cena:700 Kč
nebylo vydraženo