Milan Vinař - Květináč na okně

Olej na plátně, 73x54 cm, nesignováno, nerámováno.

1923, Chrudim - 1958, Brno

Pozn.: Pochází z majetku rodiny autora, přiloženo písemné potvrzení o pravosti od autorovy dcery.

6659. Květináč na okně
Dražba ukončena:01.12.2016 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč