Milan Pecák - Citrón

Olej na sololitu, 30x32 cm, signováno vlevo dole Milan Pecák 98, nerámováno.

6212. Citrón
Dražba ukončena:27.10.2016 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč