Milan Schiller - Při výlovu

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole M. Schiller. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 - 2002
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Nejedlého. Maloval převážně pohledy z Prahy, z Čimelic a okolí, ze Žďárska a Děčínska.

19544. Při výlovu
Dražba ukončena:25.04.2018 18:25:30
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč