Milan Vinař - Předjaří

Olej na plátně, 54x73 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Pochází z majetku rodiny autora, přiloženo písemné potvrzení o pravosti od autorovy dcery. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1923 – 1958
Malíř. Studoval na pražské AVU u prof. Nejedlého. Zpočátku se věnoval realistické krajinomalbě, po r. 1956 i v expresivní podobě. Ilustroval pro nakladatelství Mladá Fronta. Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách NG Praha, VČG v Pardubicích, GMU v Roudnici n. Labem, OG v Liberci a jinde.

10793. Předjaří
Dražba ukončena:01.06.2017 19:57:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 28.04.2017 9:55:51 831