Milča Uzlová - Kytice

Olej na plátně, 60x40 cm. Signováno vpravo dole M.Uzlová. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1883 - 1964
Narodila se v Rychnově nad Kněžnou. Studovala soukromě v Praze a Paříži. Malovala květiny, krajiny a architekturu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

300498. Kytice
Dražba ukončena:02.09.2019 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 18.08.2019 15:23:12 766