Kresba, 30x38 cm, signováno vpravo dole E. Milén, rám, zaskleno.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.
o autorovi: 1891 - 1976
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.