Eduard Milén - Při tanci

Kresba, 30x38 cm, signováno vpravo dole E. Milén, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

o autorovi: 1891 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

Eduard Milén
10635. Při tanci
Dražba ukončena:31.05.2017 21:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč