Milena Šimková - Elgrová - Rododendron

Pastel, 43x27 cm. Signováno vpravo dole M. Šimková - Elgrová. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1977

308453. Rododendron
Dražba ukončena:26.04.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo