Milena Šimková - Elgrová

35054. Rozkvetlá louka

popis: Olej na kartonu, 16x25 cm. Signováno vpravo dole M. Šimková - Elgrová. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1977

zbývá: 2 dnů, 9 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:12:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč