Milena Šimková - Elgrová - Rozkvetlá louka

Olej na kartonu, 16x25 cm. Signováno vpravo dole M. Šimková - Elgrová. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1977

35054. Rozkvetlá louka
Dražba ukončena:25.09.2019 19:16:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč