Milena Šimková - Elgrová

35054. Rozkvetlá louka

popis: Olej na kartonu, 16x25 cm. Signováno vpravo dole M. Šimková - Elgrová. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1977

dražba ukončena: 25.09.2019 19:16:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč