Milena Šimková - Elgrová - V sadu

Olej na plátně, 31x54 cm. Signováno vpravo dole M. Šimková Elgrová. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1977

35309. V sadu
Dražba ukončena:26.09.2019 20:09:02
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 400 Kč