Milly Dezider - Jánošík

Olej na plátně, 39x60 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Signováno vzadu Milly Dezider. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 – 1971
Karpatorusínský a slovenský malíř, grafik a pedagog. Profesor VŠVU v Bratislavě, představitel generace meziválečného malířství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

Milly Dezider
47412. Jánošík
Dražba ukončena:30.07.2020 19:30:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč